HABERİN
 • Resimleri
 • Aziz Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Ailelerine Sabır, Yaralılarımıza Rabbimizden Acil Şifalar Diliyoruz.

  Üzülerek, içimiz kan ağlayarak ifade etmek isteriz ki 10 Aralık 2016 tarihinde Beşiktaş’ta kanlı bir terör saldırısı gerçekleşmiştir. Bu saldırı neticesinde yürekleri yakan şehitlerimiz ve yaralılarımız vardır.


  Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza Rabbimizden acil şifalar diliyoruz.


  Ülkemizde ne zaman geleceğe yönelik olumlu bir adım atılsa, ne zaman milletimizin gelecek yönelik umutları yeşerse, maalesef sevincimizi yaşayamadan karanlık mihraklar, bir yolunu bulup kargaşa çıkarıyor, siyaseti manipüle ederek kriz çıkarmaya çalışıyor, yargıyı ve güvenlik merkezlerini istismar ederek iftira ve karalamalar yapıyor, o da olmadı mali olarak müdahalelerde bulunuyor. Bu karanlık mihraklar örneğini çok yakın bir tarih olan 15 Temmuz’da yaşadığımız gibi sureti haktan görünerek sinsi bir şekilde örgütlenen FETÖ ile kanlı bir darbe, işgal ve iç savaş planlıyor, bunu uygulamak için onlarca masum insanı gözlerini kırpmadan şehit edebiliyor, yüzlercesini yaralıyor ve sakat bırakabiliyor. Bütün bunların yanında Ortadoğu’daki İslam beldelerinde her gün patlattıkları bombalar gibi ülkemiz de bombalarla hedef alınıyor, PKK ya da bunların kopyası diğer terör örgütlerinin kanlı saldırıları ile milletimizin bu kutlu yürüyüşüne engel olunmaya çalışılıyor.


  Elbette biz biliyoruz ki bu necip millet, kurtuluş savaşında canları pahasına bu ülkeyi nasıl koruduysa, 15 Temmuz’da yine kendilerini kurşunlara, bombalara siper ederek ülkemizi o karanlık tünele sokmak isteyenlere nasıl engel olduysa yine her taraftan gelen terör olaylarında da aynı karalılıkla karşı çıkacak ve ülkemizin bağımsızlığını, birliğini, beraberliğini koruyacaktır.


  Bu uğurda, şehit kanları ile sulanmış bu topraklarda yaşayan bu millet/ümmet canını vermekten bugüne kadar olduğu gibi bugün de yarın da çekinmeyecektir.


  Ülkemizi karanlık tünellere sokmak isteyen terör örgütleri PKK, DEAŞ, FETÖ ve bunların arkalarındaki karanlık mihraklar şunu bilsinler ki, hak yolda inançları için, vatanı için, milleti için şehit olan yavrularımız, evlatlarımız gibi milyonlarca yiğit vatan evladı heyecanla sırasını bekliyor.


  İçimiz kan ağlayarak şehitlerimizi yüreklerimize gömeceğiz ve onların aziz hatıralarını ilanihaye yaşatacağız. Bin yıldır bu toprakları vatan yapmak için döktüğümüz kanlara yenilerinin eklendiğini, ekleneceğini bilerek, inşallah mücadelemizi durmadan, duraksamadan azimle ve kararlılıkla sürdüreceğiz.


  Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimize, hükümetimize ve güvenlik güçlerimize güveniyoruz. Allah’ın yardımıyla, ülke ve millet olarak, terörün, terör örgütlerinin ve onları destekleyenlerin üstesinden geleceğimizden inşallah hiçbir bir şüphemiz yoktur.


  Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.